Migránsokat fogtak el a rendőrök Tolna megyében

Krónika
  • 2021.10.06. - 07:19
migráns,
A Szíriaiak Barométer 2019 kutatásból kirajzolódott, hogy a török társadalom egyre inkább eltávolítja magát a szíriaiaktól (képünk illusztráció)AFP/Nicolas Economou/NurPhoto

Tizenkét, magát szír állampolgárnak nevező illegális bevándorlót fogtak el a rendőrök az M9-es autóúton, Bogyiszló közelében, amikor egy szerb rendszámú gépkocsit ellenőriztek szerdán - közölte a Police.hu.

A járművet egy szerb férfi vezette. Utasai nem tudták hitelt érdemlően igazolni személyazonosságukat, illetve magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét. Az illegális migránsokat visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz - írták.

A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztályán a szerb állampolgárral szemben embercsempészés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indul eljárás.

Reklám