Orbán Viktor miniszterelnök közös fotót posztolt Lázár Jánossal, a Fidesz országgyűlési képviselőjével.
Vasárnapi ebéd a Tiszán - írta a kormányfő a felvételhez, amelyen látszik, hogy az ételt közösen készítették el.

Orbán Viktor miniszterelnök közös fotót posztolt Lázár Jánossal, a Fidesz országgyűlési képviselőjével.
Vasárnapi ebéd a Tiszán - írta a kormányfő a felvételhez, amelyen látszik, hogy az ételt közösen készítették el.
