A miniszterelnök ma Facebookon és a való életben is nagyon aktív, posztban osztotta meg követőivel, hogy a magyar-szerb kormányzati csúcstalálkozót követően kormányülésen vesz részt.
Fotójához azt írta: kormányüléssel folytatjuk.

A miniszterelnök ma Facebookon és a való életben is nagyon aktív, posztban osztotta meg követőivel, hogy a magyar-szerb kormányzati csúcstalálkozót követően kormányülésen vesz részt.
Fotójához azt írta: kormányüléssel folytatjuk.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség