Orbán Viktor: Büszkék vagyunk rátok!

Sport
  • 2021.06.24. - 14:39
Cikk borítókép
Büszkén szólhatott a magyar Himnusz a szurkolók torkából a müncheni Allianz ArénábanMTI/Kovács Tamás

A csapatunkra büszkék vagyunk, ez egy nemzeti csapat, a nemzeti mezben és lobogó alatt játszik - mondta el Orbán Viktor Facebook-videójában a szerdai Németország-Magyarország mérkőzés eredményét és a magyar labdarúgó-válogatott Eb-szereplését méltatva.

Az, hogy halált megvető bátorsággal játszottak Münchenben, olyan körülmények között, amelyet mindenki ismer és láthatott, büszkévé tesz bennünket - mondta el a kormányfő. 

Az ő helytállásuk mindenki számára bátorító, minden magyar ember számára, engem is beleértve - szóltak Orbán Viktor szavai.

Reklám