Nagy megtiszteltetés érte lapunk sportrovatának vezetőjét. Kiemelkedő szakmai munkájának elismeréseként a Magyar Sportújságírók Szövetsége legnagyobb presztízsű szakmai kitüntetését, a Feleki László-díjat vehette át az MSÚSZ idei, kongresszussal egybekötött díjátadóján, a városligeti Műjégpályán berendezett UEFA szurkolói zóna VIP-részében.
Ő az első sportújságírónő a huszonöt éve alapított díj kitüntettjei között. Morvai Katalin méltatásában külön is kiemelést kapott pályáfutása korábbi kiemelkedő állomásainak megemlítése mellett a Magyar Hírlapban végzett magas szintű munkája, egyebek mellett „az a képesség, amelynek segítségével teljesíti az egyik legnehezebb újságírói feladatot, jegyzeteiben röviden, tömören képes megformálni fontos, továbbgondolásra érdemes mondatokat”.





