Dzsudzsák Balázzsal közös képet osztott meg Orbán Viktor a Puskás Arénából. A kormányfő a közösségi oldalán megosztott képhez azt írta: „Mindent bele! Hajrá magyarok!”
A kormányfő a lelátóról üzent a válogatottnak.

Dzsudzsák Balázzsal közös képet osztott meg Orbán Viktor a Puskás Arénából. A kormányfő a közösségi oldalán megosztott képhez azt írta: „Mindent bele! Hajrá magyarok!”
A kormányfő a lelátóról üzent a válogatottnak.
