Dunából mentettek egy nőt a rendőrök

Krónika
  • 2021.05.19. - 15:47
víz, Duna, part, rendőr
Egy 52 éves nő esett a vízbepolice.hu

Dunából mentettek ki egy nőt az angyalföldi rendőrök - közölte a police.hu.

A BRFK rendőrei egymásba kapaszkodva húzták ki a vízből az 52 éves nőt.

A rendőrségre kedden 17 óra 12 perckor érkezett bejelentés, hogy Budapest XIII. kerületében, a Révész utcánál egy ember van a vízben és sodródik. A BRFK XIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei három percen belül a helyszínre értek, és egymásba kapaszkodva kihúzták a vízből az 52 éves nőt. A hölgyet betakarták, majd további ellátása céljából átadtak a mentőszolgálat munkatársainak.

Reklám