Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere Facebookon közzétett bejegyzésében a lakossághoz szól.
Kásler Miklós a bejegyzésében kiemeli, hogy az első oltás után az immunitás olyan mértékig alakul ki, amely megakadályozza, hogy a betegség súlyos fázisba kerüljön.
A tárcavezető a videóban hangsúlyozta, hogy értelemszerűen ez nem mindenkire vonatkozik, hiszen egyik vakcina sem 100 százalékos, de az előnyei tízszeresen meghaladják a hátrányait.
A teljes védettség érdekében arra biztatom honfitársaimat, hogy éljenek a második oltás lehetőségével. Vigyázzunk egymásra - kéri a miniszter.







