A Leicester bajnokká tette a Cityt

Labdarúgás

Sport
  • 2021.05.12. - 01:09
Cikk borítókép
A Leicester bajnokká tette a CitytAFP/Dave Thompson

A Leicester 2–1-re nyert az Old Traffordon a Manchester United ellen a labdarúgó Premier League keddi mérkőzésén.

Thomas gólját Greenwood (vörös mezben) még kiegyenlítette, de Söyöncü találatára már nem érkezett válasz. Mivel a második helyen álló MU nem szerzett pontot, három fordulóval a zárás előtt behozhatatlan hátrányba került az így már bajnok Manchester Cityvel szemben.

Reklám