Ismét hazánkért mondott imát a budai Várban pénteken délután a Mária Országa Imaközösség.
A 16 órakor kezdődött imádság előtt dudaszóval, régi magyar népi hangszerrel nyitották meg az alkalmat, majd Kemenes Gábor atya, a Regnum Marianum közösség egyik oszlopos tagja, illetve fiatalok előimádkoztak.
MH/Hegedüs Róbert






