Beoltották az orosz vakcinával Merkely Bélát

Belföld
  • 2021.02.18. - 16:39
Cikk borítókép
Beoltották az orosz Szputnyik V vakcinával Merkely BélátFacebook/Merkely Béla

Beoltották az orosz Szputnyik V vakcinával Merkely Bélát.

Igazolt COVID-19 fertőzése után 3 hónappal Merkely Béla is megkapta a koronavírus elleni védőoltást - írja csütörtöki közleményében a Semmeweis Egyetem.

Az egyetem rektorát négy másik orvoskollégájával együtt Szabó Attila klinikai rektorhelyettes oltotta be az orosz Szputnyik V vakcinával. A rektor hangsúlyozta: az egyetem vezetése és munkatársai ezzel is szeretnék felhívni a figyelmet az oltások biztonságosságára.

Reklám