Beoltották az orosz Szputnyik V vakcinával Merkely Bélát.
Igazolt COVID-19 fertőzése után 3 hónappal Merkely Béla is megkapta a koronavírus elleni védőoltást - írja csütörtöki közleményében a Semmeweis Egyetem.
Az egyetem rektorát négy másik orvoskollégájával együtt Szabó Attila klinikai rektorhelyettes oltotta be az orosz Szputnyik V vakcinával. A rektor hangsúlyozta: az egyetem vezetése és munkatársai ezzel is szeretnék felhívni a figyelmet az oltások biztonságosságára.







