Az operatív törzs ülésén kezdte a hetet a kormányfő

Belföld
  • 2021.01.04. - 07:11
Orbán Viktor, miniszterelnök, kormányfő, operatív törzs
A miniszterelnök az operatív törzs ülésén kezdte a hetetFacebook/Orbán Viktor

Orbán Viktor és a szakemberek már hajnalban üléseztek. A kormányfő a találkozóról közösségi oldalán is beszámolt.

A miniszterelnök a koronavírus elleni védekezés legfontosabb kérdéseit vitatta meg a testület tagjaival.

Reklám