Egyidőben született az első fővárosi és vidéki újszülött

Krónika
  • 2021.01.01. - 11:35
!!! NEM használható !!! Lejárt a letöltési idő
Az új év első fővárosi újszülöttje, Hunor Pál édesanyja karjában a Honvédkórház II. telephelyének szülészeténMTI/Mónus Márton

Egyidőben két baba is született elsőként 2021-ben Magyarországon. Egyikük a fővárosban, másikuk vidéken jött világra éjfél után 1 perccel.

Budapesten kisfiú lett az első újszülött, aki a Hunor Pál nevet kapta.

A kisfiú a budapesti Honvédkórházban, a Magyar Honvédség Egészségügyi Központban született 3350 grammal és 54 centiméterrel, édesanyja első gyermekeként.

Vidéken, Nógrád megyében a salgótarjáni Szent Lázár Megyei Kórházban egy kislány született elsőként.

Csóka Boglárka 3200 grammal és 52 centiméterrel, természetes úton jött a világra, a család második gyermekeként.

Reklám