A miniszterelnök pénteken reggel az operatív törzs ülésén kezdte a napot.
Orbán Viktor néhány fotót tett közzé a közösségi médiában, amelyekből kiderült, hogy pénteken reggel részt vett a testület ülésén.

A miniszterelnök pénteken reggel az operatív törzs ülésén kezdte a napot.
Orbán Viktor néhány fotót tett közzé a közösségi médiában, amelyekből kiderült, hogy pénteken reggel részt vett a testület ülésén.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
