Orbán Viktor ismét az operatív törzs ülésén kezdte a hetet

Belföld
  • 2020.12.07. - 07:15
Cikk borítókép
Orbán Viktor az operatív törzs ülésénFacebook

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn kora reggel részt vett az operatív törzs ülésén.

A kormányfő Facebbok-oldalán több képet is megosztott a hétfői ülésről. 

A nap folyamán várhatóan arról is döntés születik, milyen szabályok lesznek érvényesek az ünnepek alatt.

Reklám