Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn kora reggel részt vett az operatív törzs ülésén.
A kormányfő Facebbok-oldalán több képet is megosztott a hétfői ülésről.
A nap folyamán várhatóan arról is döntés születik, milyen szabályok lesznek érvényesek az ünnepek alatt.






