Megkezdődött az uniós csúcs

Külföld
  • 2020.11.19. - 18:21
Orbán Viktor, kormányfő, miniszterelnök, EU-csúcs, online konferencia, online EU-csúcs
Orbán Viktor miniszterelnök videokonferencián egyeztet a visegrádi partnerekkel (V4) az EU-csúcs előtt a Karmelita kolostorbanMiniszterelnöki Sajtóiroda/Ben

Az európai uniós tagországok állam-, illetve kormányfői csütörtökön videokonferencián vitatják meg a koronavírus-járvány elleni küzdelemmel kapcsolatos helyzetet.

Orbán Viktor az uniós online csúcs előtt ugyancsak videokonferencián egyeztetett a visegrádi partnerekkel.

Orbán Viktor miniszterelnök az európai uniós tagországok állam-, illetve kormányfőinek videokonferenciáján
Orbán Viktor miniszterelnök az európai uniós tagországok állam-, illetve kormányfőinek videokonferenciáján
Fotó: Miniszterelnöki Sajtóiroda/Ben

Reklám