Karanténba került Ursula von der Leyen

Külföld
  • 2020.10.05. - 10:15
Cikk borítókép
Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke beszél az Európai Parlament plenáris ülésénAFP/POOL/Olivier Hoslet

Hétfőn karanténba került Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke, miután múlt kedden egy olyan megbeszélésen volt jelen, amelynek egyik résztvevője pozitív koronavírus-tesztet produkált.

A hírt maga a német politikus közölte Twitter-oldalán hétfőn délelőtt. Von der Leyen hozzátette, az ilyenkor szokásos protokollnak megfelelően karanténba vonult holnap reggelig.

Objektum doboz

Bejegyzése szerint múlt csütörtökön már volt egy negatív vírustesztje, a mai nap folyamán pedig újra tesztelni fogják.

Reklám