Az élvonalbeli csapatok többsége gólfesztivált rendezett

A 64 közé jutásért játszottak a labdarúgó Magyar Kupában

Sport
  • 2020.09.21. - 00:55

Mind a kilenc a hétvégén pályára lépett élvonalbeli csapat bejutott a legjobb 64 közé a Magyar Kupában.

A legszorosabb meccset a Paks játszotta Hatvanban, igaz, egyedül neki és a Bp. Honvédnak jutott NB III-as ellenfél.

Eredmények. Tiszaföldvár VSE (megyei I.)–MOL Fehérvár FC 0–5, Mándok VSE (megyei I.)–Mezőkövesd 1–8 (0–3), FC Hatvan (NB III.)–Paksi FC 1–3, Tiszaújváros (NB III.)–Budapest Honvéd 1–7, 43. sz. Építők SK (megyei I.)–MTK 0-8, Mohácsi TE (megyei I.)–Budafok 0–6, Mezőkeresztes VSE (megyei I.)–Zalaegerszeg 0–11, Kecskéd KSK (megyei I.)–Kisvárda 0–10, Ráckeve (megyei II.)–Ferencváros 1–6.
 

Később játsszák: Balassagyarmat (NB III.)–Diósgyőr, Iváncsa (NB III.)–Újpest FC, Toponár SE (megyei I.)–Puskás Akadémia.

Reklám