A szokásoknak megfelelően közös frakcióüléssel indítja az őszi parlamenti ülésszakot a Fidesz és a KDNP, azonban a járványügyi helyzetre tekintettel nem tartanak kihelyezett tanácskozást.
Ahogy a tavaszi ülésszakban, úgy az ősziben is működnie kell az Országgyűlésnek, a kormánypárti frakcióknak pedig számos témát meg kell vitatniuk. A járványügyi szabályok legszigorúbb betartása mellett tehát megkezdik a törvényalkotási munkát - írja közleményében a Fidesz frakcióvezetője, Kocsis Máté.
„Készen állunk arra is, hogy biztosítsuk a többséget a koronavírus elleni védekezéshez, legyen szó akár az emberek egészségéről, akár a magyar gazdaságot és a munkahelyek védelmét érintő intézkedésekről” - emelt ki.
Kocsis Máté közölte, a frakcióülésről a szokásos rendben tájékoztatják a nyilvánosságot.





