Koronavírusos lett a Demokratikus Koalíció nyári egyetemének egyik résztvevője. A párt közleményében azt írja: péntek este vált világossá, hogy az illető megkapta a betegséget.
A Gyurcsány-párt közleményében hozzáteszi: nem tudják, hogy a résztvevő a kilenc nappal ezelőtt véget ért program idején is vírushordozó volt-e. A DK rendezvényén több mint 80-an vettek részt.
A pártelnök Gyurcsány Ferenc által nyilvánosan megosztott fotók szerint a zárt térben tartott előadásokon a résztvevők egyikén sem volt maszk, és a másfél méteres védőtávolságot sem tartották be - írja a HírTV.






