Orbán Viktor levelet küldött Dél-Korea nemzeti ünnepe alkalmából

Külföld
  • 2020.08.15. - 16:09
Cikk borítókép
Orbán Viktor miniszterelnökFacebook/Orbán Viktor

Orbán Viktor miniszterelnök levélben köszöntötte Csung Szje Kjun dél-koreai miniszterelnököt a Koreai Köztársaság Felszabadulásának Napja alkalmából - közölte az MTI-vel Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár szombaton. 

"Örömmel állapíthatjuk meg, hogy a Magyarország és a Koreai Köztársaság közötti kétoldalú kapcsolatok tovább erősödnek, és a nemzetközi színtéren folytatott együttműködésünk mindkét fél számára sikeres volt az utóbbi időben" - írta a miniszterelnök.

Hozzátéve: várja, hogy megerősítsék a kormányközi partnerséget; ennek megfelelően ismét meghívta koreai kollégáját, hogy egy alkalmas időpontban látogatást tegyen Budapesten.
 

Reklám