Marco Rossi nagyon sokat gondolkodott új taktikai dolgokon

Munkába állt a szövetségi kapitány

Sport
  • 2020.08.13. - 01:12
Cikk borítókép
Marco RossiMH/Purger Tamás

Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya újra munkába állt, és Facebook-bejegyzése szerint hisz abban, hogy a csapat kijut az Európa-bajnokságra.

Mint írta, bár csak most tértek vissza stábjával a hagyományos munkarendbe, a koronavírus-járvány miatti hosszú szünetben otthon is sokat dolgoztak. „Rengeteg meccset és még több játékost néztünk meg. Nem volt könnyű az élet a járvány alatt, de nagyon sokat gondolkodtunk új taktikai dolgokon, amelyeket remélhetőleg látni is fogtok majd hamarosan” – írta Rossi. Kiemelte, hogy tesztelésre nem lesz sok ideje a válogatottal. A csapat október 8-án lép pályára Bulgáriában Eb-pótselejtezőn, a párharc győztese pedig november 12-én fogadja az izlandi–román mérkőzés továbbjutóját immár az Eb-részvételért. A válogatott ősszel hat mérkőzésen pályára lép a Nemzetek Ligájában is.

Reklám