Rettenetesen megverték egy budapesti szórakozóhelyen a Ferencváros korábbi játékosát, Busai Attilát.
Rögtön világos volt, hogy nagyon komoly baja esett a szerda éjjel történtek után: az információk szerint az egyik szeme ijesztően feldagadt, olyannyira, hogy szinte nem is látszott, de Busai Attila egész arca borzalmasan nézett ki.
Egy szemtanú a következőket mondta a Blikknek: „A nagy hangzavarban arra lettünk figyelmesek, hogy dulakodás kezdődik. Minden szinte pillanatok alatt történt, nem láttuk pontosan, ki kezdeményezte az ökölharcot, de nagyon megijedtünk.”




