Felértékelődtek az 5G- megoldások a járvány miatt

Új generációs mobilhálózat

Gazdaság
  • 2020.07.31. - 04:29

A pandémia is rámutatott az 5G-ben rejlő lehetőségekre, például az egészségügy, a digitális oktatás vagy a távmunka területén – fejtette ki Radoslaw Kedzia, a Huawei észak- és kelet–közép-európai regionális elnökhelyettese a Huawei Technologies Hungary tegnapi budapesti sajtótájékoztatóján.

A távirati iroda beszámolójából az is kiderült, hogy az online bejelentkező elnökhelyettes az Oxford Economics londoni gazdasági elemzőház legújabb tanulmányának megállapításait ismertetve egyebek mellett elmondta: az új generációs mobilhálózat, amely jóval több adatot képes a jelenleginél sokkal gyorsabban továbbítani, számos új bevételi forrást jelent a vállalatoknak a gazdaság minden szegmensében, és növeli a termelékenységet.

Kapcsolódó cikkek
Reklám