Pünkösd hétfőjéről emlékezett meg a kormányfő

Belföld
  • 2020.06.01. - 11:57
Cikk borítókép
Orbán Viktor miniszterelnökFacebook

A koronavírus-járvány elleni védekezés 82. napján pünkösdhétfőről emlékezett meg Orbán Viktor a közösségi médiában.

A kormányfő egy fotót posztolt, mintegy emlékeztetve az ünnepre.

Reklám