Nem járt a 2-es metró az Örs vezér tere és a Puskás Ferenc Stadion között. A szerelvények helyett pótlóbuszok közlekedtek az érintett szakaszon – közölte a Budapesti Közlekedési Központ fődiszpécsere csütörtök délben az MTI-vel.
Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője arról tájékoztatott, hogy egy kacsacsalád ment a vágányok közé. A tűzoltók áramtalanították a vágányt, a kacsákat egy dobozba tették, és átadták őket a helyszínre érkező állatvédőknek.






