Teljesen lezárták az Erzsébet hidat a közúti forgalom elől kedd reggel, mert egy férfi felmászott a híd pillérjére - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A rendőrök a mentés idejére zárták le a hidat.
MH/Purger Tamás

Teljesen lezárták az Erzsébet hidat a közúti forgalom elől kedd reggel, mert egy férfi felmászott a híd pillérjére - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A rendőrök a mentés idejére zárták le a hidat.
MH/Purger Tamás
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
