Orbán Viktor: Isten éltesse az édesanyákat

Belföld
  • 2020.05.03. - 09:01
Cikk borítókép
Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth Rádióban 2020. május 1-énFacebook/Orbán Viktor

A koronavírus elleni védekezés 53. napján Orbán Viktor miniszterelnök anyák napja alkalmából tett ki videót a közösségi oldalára.

Reklám