Orbán Viktor miniszterelnök Szent György napjára emlékezve töltött fel egy fotót hivatalos Facebook-oldalára.
„Köszönjük rendőreink áldozatos munkáját. Erőt, egészséget” - írta bejegyzésében a kormányfő.

Orbán Viktor miniszterelnök Szent György napjára emlékezve töltött fel egy fotót hivatalos Facebook-oldalára.
„Köszönjük rendőreink áldozatos munkáját. Erőt, egészséget” - írta bejegyzésében a kormányfő.
