Húsvéthétfői Facebook-bejegyzésében is a kijárási korlátozások betartásának fontosságára hívta fel a figyelmet Orbán Viktor.
„Ez a húsvét más, mint a többi. A kölni a fiókban marad” - írta közösségi oldalán a kormányfő.

Húsvéthétfői Facebook-bejegyzésében is a kijárási korlátozások betartásának fontosságára hívta fel a figyelmet Orbán Viktor.
„Ez a húsvét más, mint a többi. A kölni a fiókban marad” - írta közösségi oldalán a kormányfő.
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását

Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul