Kikerült az intenzív osztályról Boris Johnson

Külföld
  • 2020.04.09. - 20:49
Cikk borítókép
Boris JohnsonAFP

Elhagyhatta az intenzív osztályt Boris Johnson a koronavírusos brit miniszterelnök, közölte szóvivője.

A szóvivő azt mondta, csütörtök este vitték át az intenzív osztályról egy kórterembe a miniszterelnököt, akit továbbra is megfigyelés alatt tartanak majd a gyógyulás korai fázisában -írta a BBC. A szóvivő szerint Johnson nagyon jó hangulatban van.

Reklám