Azerbajdzsán tízezer maszkot adott Magyarországnak

Krónika
  • 2020.04.02. - 15:47
maszk, koronavírus, védekezés, járvány
Már szervezik az adomány Magyarországra szállításátSzijjártó Péter Facebook-oldal

Azerbajdzsán kormánya csütörtökön tízezer védőmaszkot juttatott el a bakui magyar nagykövetségre - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldalán.

A tárcavezető kiemelte: ezzel a Türk Tanács újabb tagállama mutatott szolidaritást a magyar emberekkel a koronavírus-járvány elleni védekezésben.

Közölte: már szervezik az adomány Magyarországra szállítását, hogy minél előbb az egészségügyi védekezés frontvonalában dolgozók rendelkezésére állhasson.

Reklám