Ezentúl jelnyelven is közvetítik a Kormányinfót

Belföld
  • 2020.03.26. - 11:07
Cikk borítókép
Szentkirályi Alexandra kormányszóvivőFacebook

Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő a közösségi oldalán jelentette be, hogy ezentúl a Kormányinfót jelnyelven is közvetítik.

A szóvivő megjegyezte,a kormány célja az, hogy minden magyar ember első kézből értesüljön a kormány döntéseiről.

A Kormányinfó jelnyelven való tolmácsolását Kósa Ádám fideszes európai parlamenti képviselő kezdeményezte, aki a Siketek és Nagyothallók Országos Szövetségének (SINOSZ) az elnöke - fűzte hozzá Szentkirályi Alexandra.

Reklám