Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő a közösségi oldalán jelentette be, hogy ezentúl a Kormányinfót jelnyelven is közvetítik.
A szóvivő megjegyezte,a kormány célja az, hogy minden magyar ember első kézből értesüljön a kormány döntéseiről.
A Kormányinfó jelnyelven való tolmácsolását Kósa Ádám fideszes európai parlamenti képviselő kezdeményezte, aki a Siketek és Nagyothallók Országos Szövetségének (SINOSZ) az elnöke - fűzte hozzá Szentkirályi Alexandra.







