Spanyolországban „meghatározatlan ideig” meghosszabbították a labdarúgó-bajnokságokban elrendelt szünetet.
A Spanyol Labdarúgó Szövetség (RFEF) hétfőn a La Ligával közös közleményében jelezte, hogy az eredetileg április 3-ig felfüggesztett bajnokságok egyelőre „meghatározatlan ideig” nem folytatódnak.
A két szervezet a spanyol kormány ajánlásait követve addig nem engedélyezi a mérkőzések megrendezését, ameddig azok egészségügyi kockázatot jelentenek.






