Meghosszabbították a kényszerszünetet a spanyol focibajnokságban

Sport
  • 2020.03.23. - 14:44
Cikk borítókép
Lionel Messi a pályán nagy kedvvel játszik akkor is, ha nem tetszenek neki a dolgokAFP/Lluis Gene

Spanyolországban „meghatározatlan ideig” meghosszabbították a labdarúgó-bajnokságokban elrendelt szünetet.

A Spanyol Labdarúgó Szövetség (RFEF) hétfőn a La Ligával közös közleményében jelezte, hogy az eredetileg április 3-ig felfüggesztett bajnokságok egyelőre „meghatározatlan ideig” nem folytatódnak.

A két szervezet a spanyol kormány ajánlásait követve addig nem engedélyezi a mérkőzések megrendezését, ameddig azok egészségügyi kockázatot jelentenek.

Reklám