Kocsis Máté: Szomorú, ami történt

Belföld
  • 2020.03.23. - 17:40
Cikk borítókép
Kocsis MátéMH

Nincs meg a négyötödös többség a koronavírus törvény tárgyalásához - írta Facebook-bejegyzésében a hétfői parlamenti szavazást követően Kocsis Máté, a Fidesz frakcióvezetője.

Szomorú, ami történt, most igazán nagy szükség lett volna az összefogásra - jegyezte meg a frakcióvezető annak kapcsán, hogy az ellenzék elutasította a veszélyhelyzet meghosszabbítását lehetővé tévő törvényjavaslat házszabálytól eltérő megvitatását.

Reklám