Fidesz-KDNP: Karácsony tegye ingyenessé a budapesti parkolást!

Belföld
  • 2020.03.20. - 18:28
Cikk borítókép
Karácsony GergelyMH

A budapesti parkolás ingyenessé tételére kérte a Fidesz-KDNP fővárosi frakcióvezetője Karácsony Gergely főpolgármestert a koronavírus-járvánnyal összefüggésben.

Láng Zsolt a Facebookon pénteken közzétett videoüzenetében azt mondta: Karácsony Gergely egyértelművé tette, hogy nem hajlandó ingyenessé tenni a parkolást Budapesten.

„Mi azt gondoljuk, hogy ez egy hibás döntés” - jelentette ki a frakcióvezető, hangsúlyozva: a fizetős parkolás felfüggesztése valós segítség lehet a fővárosban élőknek, a közösségi közlekedés tehermentesítése pedig fontos a koronavírus elleni védekezésben.

Ezért arra kérik Karácsony Gergelyt, gondolja meg magát és tegye ingyenessé a parkolást - közölte Láng Zsolt, megjegyezve: ezt a lépést a bécsi városvezetés már megtette, itt az ideje, hogy a budapesti is megtegye.
 

Reklám