„Az Országgyűlés mielőbb adjon felhatalmazást a kormánynak a veszélyhelyzetben!”

Belföld
  • 2020.03.19. - 15:46
Cikk borítókép
Kocsis Máté, a Fidesz frakcióvezetőjeMH/Ficsor Márton

Az Országgyűlés mielőbb adjon felhatalmazást a kormánynak a veszélyhelyzetben! - reagált a nagyobbik kormánypárt Gulyás Gergely sajtótájékoztatójára.

A Fidesz közleményben azt írta: parlamenti frakciójuk támogatja a kormány koronavírus-járvány kezelésével összefüggő javaslatait és készen áll arra, hogy a parlament jövő heti ülésén megszavazza a veszélyhelyzet meghosszabbítását. Erre kérjük a többi parlamenti pártot is.

A jelenlegi súlyos helyzetben elengedhetetlen, hogy a kormány gyorsan tudjon cselekedni és mérsékelni tudja a veszteségeket mind az emberéletekben, mind más területeken - szól a Kocsis Máté, a Fidesz frakcióvezetője által írt közlemény.

Reklám