Az akciócsoportok vezetőivel tanácskozik Orbán Viktor

Belföld
  • 2020.03.19. - 20:49
Cikk borítókép
Orbán Viktor miniszterelnök az Országgyűlésben (képünk illusztráció)MH/Hegedüs Róbert

Az ülés az éjszakába húzódik majd - mondta a miniszterelnök.

Az akciócsoportok vezetőinek ülése kezdődött meg este, erről tett fel videót Facebook-oldalára Orbán Viktor miniszterelnök. Az egészségügyi helyzet, az egészségügyi eszközök beszerzése, határátkelőhelyek ellenőrzése és a gazdasági kérdések lesznek a legfőbb téma.  

 Az ülés után reggel folytatják a munkát - tette hozzá a miniszterelnök.

Reklám