Orbán Viktor miniszterelnök a kormány szerdai ülése után bejelentést tesz a közösségi oldalán - tudatta Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.
Aaz élő bejelentkezés 15 órakor kezdődik Orbán Viktor Facebook-oldalán.
Havasi hozzátette: a miniszterelnök többször megszakította a szerdai kormányülést, mert egyeztetést folyatott európai kollégáival, így a bolgár, a román kormányfővel, valamint az osztrák kancellárral is.







