Vitézy Dávid, a Budapest Fejlesztési Központ vezérigazgatója a Facebook-oldalán jelentette be, hogy hétfőtől Budapesten is bevezetik az első ajtó környezetének lezárását a járművezetők védelmében.
A járművezetők jegyértékesítése szünetel, továbbá arra kérik az utasokat, hogy az egészségünk megőrzése és a fertőzés terjedésének megállítása érdekében ne lépjék át a kordont.





