Lezárják a budapesti buszok elejét a járművezetők védelmében

Krónika
  • 2020.03.14. - 14:23
Cikk borítókép
sFacebook / Vitézy Dávid

Vitézy Dávid, a Budapest Fejlesztési Központ vezérigazgatója a Facebook-oldalán jelentette be, hogy hétfőtől Budapesten is bevezetik az első ajtó környezetének lezárását a járművezetők védelmében.

A járművezetők jegyértékesítése szünetel, továbbá arra kérik az utasokat, hogy az egészségünk megőrzése és a fertőzés terjedésének megállítása érdekében ne lépjék át a kordont.

Reklám