Először lép fel a Budapest Parkban az Aurevoir.

Kultúra
  • 2020.03.10. - 16:06
Cikk borítókép
Először lép fel a Budapest Parkban az Aurevoir.Aurevoir

Először lép fel a Budapest Parkban az Aurevoir., a bejelentés mellé a zenekar egy új videóklipet is kiadott.

A Kárpát-medence szinte valamennyi (magyar-, cigány, balkáni) népzenei hagyományát ötvöző dalokkal operáló Aurevoir. a Budapest Parkban tartja ötödik születésnapi buliját augusztus 26-án.

A születésnapi nagykoncertre pályájuk eddigi összegzése mellett számos meglepetéssel készülnek, amelyeket folyamatosan tárnak közönségük elé. Az újonnan megjelent „Diszkó” című dal klipje csak a kezdet, második lemezük összes számához készítenek egy-egy videót, és ezeken kívül is rengeteg szülinapos és nemszülinapos tartalommal készülnek - írták a szervezők.

Reklám