Pontokat veszített a Fehérvár a debreceni Nagyerdei Stadionban

Sport
  • 2020.02.06. - 03:00
Cikk borítókép
FociMTI/Czeglédi Zsolt

Kesztyűben játszottak a DVSC és a vendég Fehérvár futballistái a labdarúgó NB I. 19. fordulójában a Nagyerdei Stadionban

Hodzic szerezett vezetést a Vidinek, Bódi a 81. percben büntetőből kiegyenlített. Képünkön a „debreceni” Temitope küzd a labdáért Fiolával. A Paks Könyves (17., 41.) és Sajbán (83.) góljaival 3–0-ra nyert a sereghajtó Kaposvár otthonában. A kiesés elkerülésért küzdő ZTE 1–1-es döntetlent játszott a Kisvárdával. A második félidő nagy részében emberhátrányban futballozó Puskás Akadémia a 91. percben mentett pontot (2–2) a vendég DVTK ellen. Az FTC–Honvéd-rangadó lapzártánk után fejeződött be.
 

Reklám