Szeméremsértés gyanújával újra kihallgatták Donáth Lászlót

Az idősek és kövérek megúszták

Belföld
  • 2020.01.13. - 03:22

Ismét kihallgatták a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) nyomozói az emberi méltóságot sértő szeméremsértéssel és aljas indokból elkövetett könnyű testi sértéssel gyanúsított Donáth Lászlót – írta a PestiSrácok.hu hétvégén.

A Momentum EP-képviselője, Donáth Anna édesapja folytatólagos gyanúsítotti kihallgatáson vett részt a rendőrségen. Ismert, az egykori szocialista országgyűlési képviselő ügye tavaly robbant ki, miután kiderült, Donáth László több alkalmazottat is zaklathatott egy budapesti szeretetotthonban. Donáth ellen sokáig azért nem mertek feljelentést tenni az érintettek, mert politikai múltja miatt a mai napig nagy befolyással bír. Egyikőjük a 888.hu-nak azt mondta: szó szerint el kellett bújni a lelkész elől, csak az idősek és a kövérek úszták meg.

Reklám