A labdarúgó Magyar Kupa nyolcadik fordulójában Tihanyi Olivér (képünkön) góljával a harmadosztályú Pécsi MFC 1–0-ra legyőzte az élvonalbeli Kisvárdát, így a szabolcsi csapat nem jutott be a nyolcaddöntőbe.
Korábban a Fehérvár FC játékosainak túlórázniuk kellett a Szeged-Csanád vendégeként, a címvédő csak a hosszabbításban tudta legyőzni a másodosztályú együttest, akkor is csak öngóllal. Az Ózd–Kaposvár, a Vác–Újpest és a Dorog–Debrecen találkozókat a pályák használhatatlansága miatt elhalasztották.
Magyar Kupa, 8. forduló: Monor (NB III)–Honvéd 1–3, PMFC (NB III)–Kisvárda 1–0, Szarvas (megyei I.)–ZTE 0–2, Dabas (NB III)–Puskás FC 0–3, Mosonmagyaróvár-Paks 0–4, Lipót Pékség SE (NB III)–Gyirmót (NB II) 3–1, III. ker TVE (NB III)–Vasas (NB II) 2–1, Haladás (NB II)–Budafok (NB II) 2-1, Győri ETO (NB II)–Mezőkövesd 2-3, Dunaújváros (NB III)–Siófok (NB II) 2-1. A Békéscsaba (NB II)–FTC mérkőzés lapzártánk után fejeződött be.




