Példátlan: A DK képviselője kiegészítette a parlamenti esküjét

Belföld
  • 2019.12.02. - 20:54
Cikk borítókép
Sebián-Petrovszki László felháborító dolgot tett az OrszággyűlésbenFacebook

Hihetetlen, miket engednek meg maguknak az ellenzéki képviselők. Sebián-Petrovszki László, a Demokratikus Koalíció politikusa kiegészítette a parlamenti esküjét.

A képviselő, aki 2004 óta Gyurcsány Ferenc közvetlen munkatársa és László Imre újbudai polgármester helyére lép az Országgyűlésben, miután elmondta az eskü szövegét, még jó hangosan hozzátett egy mondatot. 

„Minden erőmmel azon leszek, hogy a Köztársaságot visszaállítsam, és új demokratikus alkotmányt adjunk a hazának” - hangzott el Sebián-Petrovszkitól, akinek a szavain érthető módon alaposan felháborodtak a kormánypárti képviselők.

Reklám