Willi Orbánt megműtötték, idén már nem játszhat

Sport
  • 2019.11.14. - 12:49
Cikk borítókép
Orbán két héttel ezelőtt, a lipcseiek Német Kupa-mérkőzésén sérült megATTILA KISBENEDEK / AFP

 Megoperálták Willi Orbánt, az RB Leipzig magyar válogatott labdarúgóját, ezért idén már nem léphet pályára.

A lipcsei klub honlapjának csütörtöki beszámolója szerint a hátvéd térdét artroszkópos eljárással műtötték meg, ezért ki kell hagynia csapata hat bajnoki mérkőzését és két Bajnokok Ligája-csoportmeccsét.

A 27 éves, 12-szeres válogatott védő október 30-án sérült meg. Először kéthetes kihagyást jósoltak neki, majd szerdán eldőlt, hogy nem játszhat a magyar válogatottban pénteken Uruguay ellen a Puskás Aréna avatómeccsén, illetve kedden a wales-i Európa-bajnoki selejtezőn.

Reklám