Válogatottunk Spanyolországot fogadja

Amerikaifutball-Eb

Sport
  • 2019.10.10. - 01:19

Első hivatalos Európa-bajnoki csoportmérkőzését vívja a magyar amerikaifutball-válogatott szombaton, október 12-én a budapesti Hidegkuti Nándor Stadionban, amely a 17 órakor kezdődő találkozón Spanyolország csapatát fogadja Grátz Vilmos szövetségi kapitány vezetésével, a mérkőzésen telt ház várható.

A székesfehérvári edzőtábor után remek fizikai állapotban vannak a negyvenöt fős szűk keret tagjai. A Magyar Amerikai Futball Szövetséget az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) a Feltörekvő Sportágak Tehetséggondozó Programjában több mint tízmillió forinttal támogatja idén, amelyen felül az Emmi segíti a magyar válogatott eljutását a következő, idegenbeli Eb-csoportmérkőzésére, amelyet a belgák ellen vív október 26-án Beringenben.

Reklám