Új munkahelyeket teremtett a Sanofi gyógyszergyártó Budapesten

A hozzáadott érték számít

Gazdaság
  • 2019.10.03. - 01:10
Cikk borítókép
Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkáraMH

Globális üzleti szolgáltatóközpontot nyitott a Sanofi gyógyszeripari vállalat Budapesten, a beruházással 350, magas hozzáadott értéket képviselő új munkahelyet hoznak létre – jelentette be Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára (képünkön) tegnap.

Az államtitkár hozzátette, a központ fontos visszaigazolása annak, hogy hazánk jól halad a 21. századi modern gazdaság létrehozása felé. A minőségi munkaerő, a kiváló infrastruktúra és a kedvező befektetési környezet is támogatja a fejlődést. Az államtitkár elmondta azt is, szeretnék, hogy a Sanofi még erősebb partnere legyen Magyarországnak. A Sanofi nemcsak Budapesten, hanem vidéki helyszíneken is jelen van, ahol szintén folyamatosan fejleszt – tette hozzá. Dominique Carouge, a Sanofi Business Transformation globális alelnöke Magyarországot jó választásnak nevezte, a cég elkötelezett a további bővítés mellett az országban.

Reklám