Egy kisfiú álmát váltották valóra a Fejér megyei rendőrök

Krónika
  • 2019.10.02. - 11:37
Fejér megyei rendőrök
Fejér megyei rendőrökpolice.hu

Nem mindennapi felköszöntést kapott születésnapja alkalmából egy négyéves kisfiú a Fejér megyei rendőröktől. 

Egy kisfiú szülei keresték fel a napokban a Fejér megyei rendőröket, hogy gyermekük egyik álma, hogy negyedik születésnapján a rendőrök vigyék óvodába - írta a police.hu. 

Rendhagyó születésnapi meglepetésként kedden reggel rendőrautó várta Benettet, hogy otthonától az óvodáig vigyék őt. A rendőrök még egy ajándékcsomaggal is meglepték az ünnepeltet.

Reklám