Nagyon elverte a magyar női válogatott az olaszokat

Kézilabda

Sport
  • 2019.09.30. - 02:37

Nem segítette a magyar női kézilabda-válogatott világbajnoki felkészülését az Olaszország elleni Európa-bajnoki selejtező Lignenóban, mert a gyenge hazai csapat még edzőpartnernek sem volt megfelelő.

Klujber Katrin vezérletével csapatunk a félidőben 16–4-re vezetett, s végül 30–10-re nyert. Csoportunkban Montenegró 32–24-re győzött Litvániában. A férfi Bajnokok Ligája harmadik fordulójában a Szeged hazai pályán csak 24–24-es döntetlent játszott a német Flensburggal, mert Bánhidiék támadójátéka nem volt elég hatékony. „Sok meccs van még hátra a csoportkörben, úgy terveztük, hogy az első három forduló után négy pontunk legyen, három lett. Ez nem kiváló, de nem rossz, folytatjuk a megkezdett munkánkat” – mondta bizakodva Carlos Pastor, a Szeged vezetőedzője. Nem sikerült javítania a Veszprémnek a Kiel csapatától elszenvedett hazai vereség után, a magyar bajnokcsapat 23–18-as vereséget szenvedett a francia Montpellier vendégeként. A hajrát a hazaiak bírták jobban.

Reklám